Sylwestrowa noc przebojów

Let's start the party!

Przed nami najbardziej wyjątkowa ze wszystkich nocy – noc sylwestrowa. Czy to na domówce u przyjaciół, na balu na dwieście par czy w schronisku, gdzieś wysoko w górach, tańce do białego rana są elementem obowiązkowym. Przezorni-ubezpieczeni mamy już gotowe playlisty na takie przebojowe noce. Dajemy Wam to, co w nas najlepsze, dlatego też chcemy się z Wami podzielić samymi hitami. Te kawałki postawiły na nogi niejedną imprezę i rozgrzały parkiet do czerwoności.
To co? Let’s start the Party!

1. DJ Fresh VS Jay Fay ft. Ms Dynamite – Dibby Dibby Sound
Oj, zawsze kiedy słyszę te werble na początku już wiem, że będzie się działo. Totalny sztos, przedstawiciel klubowej sceny, a wszystko w rytmach gorącej salsy. Nogi same niosą na parkiet. Polecam, zwłaszcza na rozbujanie imprezy – totalne szaleństwo gwarantowane!

2. Wham! – Wake Me Up Before You Go-Go
Przedstawiciel lat 80 – szczytu złotej ery disco, a mimo to nadal świeży, nieodzowny element każdej imprezy. W tej kwestii nic się nie zmieniło od czasów naszych rodziców. Idealne, aby rzucić się w taniec z Nią lub z Nim. Podnoszenie, skomplikowane układy? Wszystkie chwyty dozwolone!

3. Dj Antoine – Ma Cherie
Swego czasu w środowisku SARUELowym rozsławił ten kawałek pewien animator, wspominamy go więc nieco bardziej sentymentalnie. Ale nawet jeżeli Wam się tak nie kojarzy, nie ma się co martwić – utwór na bank porwie do tańca każdego. Skacz ile sił, w akompaniamencie tych klubowych rytmów!

4. Enej – Skrzydlate Ręce
Nie ma udanej imprezy bez Eneja. Skoczne rytmy i nowoczesność, połączona z tradycyjnym brzmieniem to idealny przepis na kawałek do tańca. Odważne połączenie instrumentów gwarantuje ogrom pozytywnej energii i przypływ siły, dzięki której będziecie mogli tańczyć do wschodu słońca.

5. Dirty Dancing – I Had The Time Of My Life
Chyba nie ma na świecie dziewczyny, która nigdy nie widziałaby „Dirty Dancing” albo raczej – jak wolą tłumacze zagranicznych tytułów – „Wirującego Seksu”. Wystarczy, że wybrzmią pierwsze słowa „Now I’ve had the time of my life”, a wszyscy zaczynają śpiewać i udawać, że tańczą jak filmowa Baby i Johnny, włącznie z nauką podniebnego lotu!

6. Brarthanki – Gdzie Ten, Który Powie Mi
Globalizacja i fascynacja zachodem to jedno, ale folkowa część naszej duszy to drugie. Tego nie sposób oszukać. Złap najbliższą osobę pod łokieć i zacznij kręcić się wkoło. Uwaga! To jedna z tych piosenek, po których nie można złapać tchu.

7. JAIN – Makeba
Moje najnowsze odkrycie. Rytm, rytm i jeszcze raz – rytm! Ten wyjątkowy i niezwykle melodyjny utwór nie pozwoli Wam usiedzieć w miejscu. Nie zaczniecie skakać po parkiecie, po Brathankach trzeba przecież złapać oddech, za to wasze ramiona zaczną się bujać, a po chwili znajdziecie swoje ręce wysoko w górze. Uuu Makeba!
A teledysk jest mistrzowski! Sprawdź koniecznie, twórcom należą się ogromne brawa.

8. TABU – Jak Dobrze Cię Widzieć
TABU to już w zasadzie klasyka. Nie ma imprezy bez tego kawałka. Ciepłe rytmy reggae ogrzeją nawet najzimniejszą sylwestrową noc. To zdecydowanie kultowy kawałek w SARUELowym środowisku. Słowa znamy na pamięć i dzielnie wtórujemy wokaliście, sprawdzając kto będzie głośniejszy – my tu, czy on z głośników podgłośnionych na full.

Łapcie powyższą kompilację na Youtube i Spotify.
Dobrej zabawy! Zróbcie tak, żeby jutro wszystko pamiętać 😉